Минутата, която спаси Манчестър Юнайтед от чудовищен срам (ВИДЕО)

11561 0

Манчестър Юнайтед продължава да мечтае да завърши с два или повече трофея през този сезон, след като стигна до пълен обрат срещу Фулъм в четвъртфиналите за ФА къп - от 0:1 до 3:1. Ситуацията на "червените дяволи" обаче беше много тежка до 72-ата минута - моментът, в който целия мач се преобърна.

Палавата ръка на Вилиан и бесният сръбски нрав на Митрович

В 70' Джейдън Санчо направи за смях защитата на Фулъм и току да реализира гол, когато топката беше спряна на голлинията от Вилиан - страхотна намеса, която обаче стана ясно, че е била неправомерна.

Бразилецът избива топката от голлинията с ръка и след справка с ВАР той беше изгонен, а "червените дяволи" получиха дузпа.

Това обаче не беше достатъчно за капитана на гостите Александър Митрович, който отиде веднага да спори със съдията и дори го изблъска - действие, което автоматично му гарантира червен картон!

Така в една минута Фулъм получи два червени картона, а Фернандеш реализира от дузпа. До края Юнайтед лесно вкара още два гола и продължи напред в турнира, където ще срещна Брайтън.