Мениджърът на Уест Хем изгони Пайе от тренировките


Мениджърът на Уест Хем изгони Пайе от тренировките
Снимка: Getty Images / Guliver

1331 0

Френската звезда Димитри Пайе беше отстранен от тренировките на Уест Хем. Той изяви желание да напусне Висшата лига през януарския трансферен прозорец и дори вече договори личните си условия с Олимпик (Марсилия), но от лондонския клуб нямат желание да го продават.

"Докато Пайе не промени отношението си, няма да играе и няма да тренира с нас. Ние не искаме да го продаваме. Очаквам той да размисли и да покаже уважение към клуба, който направи толкова много за него", коментира мениджърът Славен Билич.

Пайе пристигна в Уест Хем от Олимпик Марсилия през лятото на 2015 година и се превърна в ключова фигура в състава, а със силните си игри той заслужи и титулярно място във френския национален отбор.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички