Манчестър Юнайтед - Ливърпул по ТВ: Къде да гледаме английското дерби?

Снимка: Снимки: Getty / Колаж: SportLive

1483 0

Всички фенове на английския футбол ще вперят поглед към "Олд Трафорд" днес (7 април), когато Манчестър Юнайтед ще посрещне Ливърпул в дербито на 32-ия кръг на Висшата лига.

Очаква ни ново дерби между Юнайтед и Ливърпул

И двата тима влизат в дербито в сравнително сходна форма, когато заговорим за последните им 5 сблъсъка. Манчестър Юнайтед може да се похвали с 2 победи, равенство и 2 загуби, като в последната си среща бе надвит по драматичен начин от Челси в Западен Лондон с 3:4.

Още: Смях: Любимец на Димитър Бербатов иска да играе с мегазвезда, но му обърка името (СНИМКА)

От другата страна, Ливърпул е с 3 победи, поражение и равенство в последните си пет сблъсъка, като за последно във Висшата лига победен бе новакът Шефилд Юнайтед с 3:1.

Двата тима се изправиха един срещу друг на 17 март в четвъртфинала за ФА Къп. Тогава, отново насред "Олд Трафорд", Манчестър Юнайтед надделя драматично с 4:3 след гол в последната минута на Амад Диало, който прати "червените дяволи" в следващата фаза на надпреварата.

Къде да гледаме Манчестър Юнайтед - Ливърпул по ТВ?

Първият съдийски сигнал на Антъни Тейлър за началото на английската класика ще бъде даден в 17:30 часа (българско време). Двубоят ще бъде предаван пряко в ефира на "Diema Sport 2", а Вие ще може да го проследите НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!

Още: Спомен за една епопея: Манчестър Юнайтед по стъпките на Левски! (ВИДЕО)