Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас по ТВ: Къде да гледаме мача?

2195 0

В събота (4 февруари) Манчестър Юнайтед е домакин на Кристъл Палас в мач от 22-ия кръг на английската Висша лига!

Тимът на Ерик тен Хаг е на четвърто място във временното класиране с актив от 39 точки, докато този на Патрик Виейра заема 12-та позиция със сбор от 24 пункта.

За последно Юнайтед победи Нотингам с 2:0 (1 февруари) в среща-реванш от 1/2-финалите за Купата на Лигата и с общ резултат 5:0 се класира за финала, където ще се изправи срещу Нюкасъл (26 февруари). Именно "свраките" пък бяха последният съперник на Палас - на 21 януари шампионатният мач между тях от 21-ия кръг завърши 0:0.

На 18 януари Манчестър Юнайтед и Кристъл Палас премериха сили в отложена среща от 7-ия кръг, която завърши 1:1. Тогава Бруно Фернандеш откри резултата в 44-ата минута, а Майкъл Олайз изравни в 91-ата.

*Двубоят днес ще стартира в 17:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 2". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!