Манчестър Сити стовари целия си гняв върху Уотфорд

1365 0

Шампионът на Англия Манчестър Сити изля целия си гняв от загубата от Норич с 2:3 в миналия кръг на Висшата лига. Днес играчите на Хосеп Гуардиола посрещнаха Уотфорд в среща от шестия кръг на първенството и забиха цели 8 безответни гола във вратата на съперника.

Още от първата минута домакините взеха инициатива в срещата и капитанът Давид Силва даде старт на шоуто с попадение след по-малко от минута игра. Последваха попадения от Серхио Агуеро от дузпа, Рияд Марез, Бернардо Силва и Николас Отаменди и то още преди да изминат 20' игра.

След почивката играчите на Гуардиола свалиха оборотите, но това не значеше, че ще спрат да бележат. Бернардо Силва вкара нови две попадения, за да оформи своя хеттрик, а в последната минута и Кевин де Бройне бе точен, за да подпечата най-изразителната победа на "гражданите" в ерата на Висшата лига.