Манчестър Сити срази Уикъмб пред обидно малко зрители

Снимка: Gulliver/GettyImages

1023 0

Манчестър Сити се разправи с категоричното 5:1 срещу Уикъм Уондърърс в мач от 1/16-финалите за Купата на Англия.

Донякъде причудливо, но Ханлан от гостите даде аванс за „столарите” на „Етихад” след 22 минути игра.

Това донякъде разгневи „гражданите”, които пък реализираха три безответни гола до края на първата част, като точни за Сити бяха Кевин Де Бройне, Риад Марез и Фил Фоудън.

През второто полувреме в Манчестър паднаха други три гола, но те бяха само във вратата на Уикъмб. Феран Торес покачи актива за гостите в 71-ата минута, а Марез вкара втория си гол в срещата в 84-ата минута. Кевин Палмър оформи крайния резултат в последната минута от добавеното време на срещата.