Манчестър Сити отстрани Суонзи от ФА Къп и продължава битката на всички фронтове


Манчестър Сити отстрани Суонзи от ФА Къп и продължава битката на всички фронтове
Снимка: Getty Images/Guliver

1158 0

Отборът на Манчестър Сити победи Суонзи с 1:3 като гост в мач от осминафиналите на ФА Къп. "Гражданите" нямаха проблеми да отстранят "лебедите" и продължават да се борят за трофеи на всички възможни фронтове.

След половин час игра Кайл Уокър изведе "небесносините" напред в резултата, а в началото на втората част гостите реализираха два бързи гола, които убиха интригата в мача. Рахим Стърлинг и Габриел Жезус бяха точни за Сити, докато Родри и Бернардо Силва се отчетоха съответно с 2 и 1 асистенции.

В края на мача Морган Уитакър върна едно попадение за Суонзи. Сити е лидер във Висшата лига, където е фаворит за спечелването на титлата. На тима на Пеп Гуардиола му предстои финал и за Купата на Лигата срещу Тотнъм, а освен това го очакват елиминационни мачове в Шампионска лига.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички