Луис Ван Гаал на дузпата след страшен резил на Юнайтед у дома

1239 0

Манчестър Юнайтед продължава да се дъни в края на 2015 година. Този път "червените дяволи" бяха изпратени с освирквания от голяма част от феновете, след като на "Олд Трафорд" домакините паднаха шокиращо с 1:2 от борещия се за оцеляване Норич.

20-кратните шампиони за пореден път създадоха малко положения, въпреки че владееха изцяло играта в центъра на терена. "Канарчетата" обаче изиграха отличен мач в защита, а в атака се възползваха и от малкото си ситуации в мача.

Камерън Джероум в 38' даде аванс на своите след пас на Редмонд, а Тетей в 54' удвои. Антони Марсиал успя да изравни след пас на Рууни, но до края "червените дяволи" не успяха да изравнят. Най-близо беше Крис Смолинг, чийто удар в последната минута мина встрани от вратата.

Така Манчестър Юнайтед остава с 29 точки и излетя от 4-ката на Висшата лига. Разликата с лидера Лестър вече е 9 точки, а мястото на Луис Ван Гаал в момента изглежда много несигурно.