Ливърпул ликува: Мохамед Салах готов за дербито срещу Манчестър Сити?

3842 0

Мохамед Салах се е завърнал към тренировките с отбора на Ливърпул и може и да успее да вземе участие в голямото дерби с Манчестър Сити в неделя (9 март).

Страхотни новини за Ливърпул

Египтянинът беше сред участниците в откритата сесия в сряда следобед в тренировъчния център на клуба преди първия мач от осминафиналите на Лига Европа срещу Спарта Прага в четвъртък.

Още: Нито един друг клуб не го е постигал! Ливърпул е печелил на най-много стадиони във Висшата лига

Мохамед Салах ще бъде на линия за дербито с Манчестър Сити

През последните два месеца египтянинът е изиграл едва 46 минути за Ливърпул, първоначално заради задължения за Купата на африканските нации, а след това и заради мускулна травма, получена по време на турнира.

Салах пропусна седем мача с този проблем, преди да се завърне от пейката, когато вкара един гол и асистира за друг при победата с 4:1 във Висшата лига срещу Брентфорд миналия месец.

Впоследствие обаче контузията му отново се обади и той бе принуден да пропусне следващите четири мача, включително драматичния финал за Карабао Къп срещу Челси на "Уембли".

Още: Луис Суарес още следи Ливърпул - похвали "един от най-добрите нападатели в света в момента"

"Чудовищата" на Юрген Клоп: Ливърпул няма равен във Висшата лига в едно отношение