Клоп откачи, когато "Анфийлд" освирка играчите му (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2616 0

Юрген Клоп е един от най-емоционалните треньори във футбола и го демонстрира за пореден път при домакинството на Съндърланд, което Ливърпул спечели трудно с 2:0.

Едва в 75-ата минута Дивок Ориги с феноменален гол изведе мърсисайдци напред, а в добавеното време Джеймс Милнър от дузпа фиксира крайния резултат.

Клоп побесня през второто полувреме, когато феновете на трибуната зад него започнаха да освиркват играчите. Германецът прекрасно осъзнаваше, че отборът има нужда от публиката си най-вече в тежките моменти и не се посвени да даде да разберат на феновете какво мисли за поведението им: