Клоп избухна: Не очаквах Уест Бромич да играе в схема 6-4

1607 0

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана крайно недоволен от равенството с Уест Бромич на "Анфийлд". След мача германецът изрази възмущението си от това, че отборът на Сам Алърдайс е играл в "схема 6-4".

"Вината за този резултат е изцяло наша, но не очаквах Уест Бромич да играе по такъв начин. Те бяха в схема 6-4 или нещо подобно. През първото полувреме стояхме добре, но през втората част не бяхме на същото ниво.

Те разчитаха на контраатаки, дадохме им прекалено много статични положения, така че сами сме си виновни", заключи Клоп. С равенството Ливърпул съхрани първото си място във Висшата лига, но е с преднина от само три точки пред втория Евертън.