Калвин Филипс показа неприличен жест на феновете на Уест Хам (ВИДЕО)

517 0

Уест Хям загуби драматично от Нюкасъл в последния си мач от Висшата лига  с 3:4, след като водеше с 3:1.

След края на двубоя на "Сейнт Джеймсис Парк" Калвин Филипс си изпусна нервите, след като беше критикуван от феновете на "чуковете". Проблемите му започнаха обаче още по време на самия двубой. Той се появи в игра в 69-ата минута, направи дузпа, която беше вкарана от Александър Исак в 77-ата минута за 2:3.

Още: Гуардиола се извини на Калвин Филипс, че го злепостави

Футболистът не издържа на напрежението

След това Филипс трябваше да търпи обиди от привържениците на Уест Хям, които го нарекоха "безполезен" и бяха в близост до клубния автобус. В отговор халфът показа среден пръст, след като се качи на превозното средство.

Във Висшата лига носителят на Лигата на конференциите за миналия сезон се намира на седмата позиция в класирането с 44 точки след 30 изиграни мача.

В следващия кръг Уест Хям приема Тотнъм.

Още: Арсенал разнищи и унижи Уест Хям, прати феновете им у дома още на почивката (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед срази Уест Хям и продължи дълга серия в деня на Хойлунд (ВИДЕО)

Добри новини за Манчестър Сити и лоши за Барселона: Уест Хям взима Калвин Филипс?