Холанд разкости Манчестър Юнайтед за 3 минути (ВИДЕО)

4365 0

Суперзвездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд просто не може да спре да бележи голове във Висшата лига. Този път норвежкият голмайстор наказа кръвния градски съперник Манчестър Юнайтед, отбелязвайки два гола във вратата на "дяволите" в рамките на три минути.

Холанд удвои преднината на Сити в дербито в 34-ата минута, след като по-рано Фодън изведе "гражданите" напред. Само три минути след попадението си Холанд добави още един гол, а в края на частта асистира и за втория гол на Фодън, който направи резултата 4:0 на полувремето.

На 22 години Холанд стана вторият най-млад играч, който отбелязва гол в първото си манчестърско дерби, като пред него е единствено Марио Балотели, който се разписва на 21 години през октомври 2011 година.

След 10 мача във Висшата лига Холанд вече има 13 гола на сметката си, а по-интересното е, че норвежецът е играл в само осем от мачовете. В социалните мрежи вече изчисляват, че ако Ерлинг запази това темпо, в края на сезона той ще има 60 гола във Висшата лига.