Хари Кейн: Пропуск на празна врата, решаващ гол и ефектно воле по шише Кока-Кола (ВИДЕО)

2745 0

Късно снощи Тотнъм успя да победи Брайтън като гост в отложена среща от 16-ия кръг на английската Висша лига и поне на теория запази шансовете си да финишира сезона в Топ 4, осигурявайки си "билет" за Шампионска лига през следващата кампания.

Футболистите на Антонио Конте отбелязаха два гола чрез централния защитник Кристиан Ромеро и звездата Хари Кейн и събраха актив от 48 точки. Те изостават на три от четвъртия Арсенал, който обаче е с мач по-малко от тях!

В самото начало на мача срещу Брайтън, централният нападател на "шпорите" изуми феновете с пропуск на празна врата, макар и от малък ъгъл, след като сам си създаде положението... Вижте го:

Video edited on Kapwing

В 57-ата минута обаче, капитанът на "Трите лъва" не прости не само на вратаря на "чайките" Роберт Санчес, но и на бутилката "Кола-кола", която полетя от сектора с привърженици на Тотнъм към него. Вижте гола на Кейн за 2:0 и последвалото воле по шишето: