Футболистка на Манчестър Сити "препарира" вратарка на Евертън с вълшебен гол (ВИДЕО)

2652 0

Сезон 2021/22 в женската английска Висша лига (наричана Супер лига) започна по прекрасен начин за класиралите се на второ място през миналата кампания футболистки на Манчестър Сити

Те победиха като гости Евертън с 4:0 и въпреки че три от попаденията паднаха през първото полувреме, двубоят ще се запомни най-вече с гола на Стефани Хоутън в 67-ата минута!

Капитанката на "небесносините" застана зад топката, за да изпълни пряк-свободен удар на около 21-2 метра фронтално срещу вратата.

Изпълнението ѝ бе безупречно, а вратарката на Евертън Александра Макивър дори не успя да реагира и остана като "препарирана" на голлинията си.