Две контузии в Ливърпул след дербито с Евертън


Две контузии в Ливърпул след дербито с Евертън
Снимка: Getty Images/Guliver

1727 0

Отборът на Ливърпул спечели мърсисайдското дерби с Евертън с изключителна доза късмет. Дивок Ориги вкара единственото попадение в срещата в 96', след като преди това Джордан Пикфорд направи ужасна грешка.

Още в сряда Висшата лига се завръща с междинен кръг, а "червените" гостуват на Бърнли. За тази среща обаче мениджърът Юрген Клоп ще трябва да прави ротации в стартовия си състав.

Германецът лично разкри на пресконференцията след мача, че Анди Робъртсън и Садио Мане са с травми, след като играха пълни 90' срещу "карамелите". По всичко личи, че в сряда срещу Бърнли Клоп може да пусне в игра Алберто Морено и Джердан Шакири на мястото на контузените играчи.

ЖАЛКИЯТ ОПИТ НА ХЕНДЕРСЪН ДА ИЗКАРА ЧЕРВЕН КАРТОН НА ВЕРАТИ

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички