Да вкараш пред Кристиано Роналдо и веднага да се изгавриш с него на "Олд Трафорд" (ВИДЕО)

19667 0

В 65-ата минута на мача между Манчестър Юнайтед и Евертън "карамелите" стигнаха до изравнително попадение за 1:1 чрез Андрю Таунсенд!

След изпълнение на ъглов удар Демарай Грей даде началото на контраатака за гостите и комбинира с Абдула Дукуре. Той напредна с топка в краката, изчака влючването на Таунсенд и го изведе очи в очи с вратаря на "червените дяволи" Давид де Хеа...

30-годишният халф на Евертън не се поколеба и с премерен удар насочи топката в десния ъгъл на вратата, изравнявайки резултата.

По-интересен обаче бе начинът, по който Андрю Таунсенд отпразнува гола си срещу Манчестър - под влиянието на емоциите, той се затича към флагчето за изпълнение на ъглов удар и отразнува попадението си по начин, който е "запазена марка" на Кристиано Роналдо!

Интересно е да се отбележи, че това се случи 7-8 минути след като CR7 се бе появил на игрището.

Вижте подробности от мача между Юнайтед и Евертън.