Челси показа характер и взе трудна победа във Висшата лига

1335 0

Английският гранд Челси се завърна към победите, след като постигна трудна победа над Уотфорд с 1:2 като гост в мач от междинния 14-ия кръг във Висшата лига.

Мейсън Маунт откри резултата в 29-ата минута, възползвайки се от асистенция на Кай Хаверц. Еманюъл Денис изравни за "стършелите" малко преди почивката.

В 72-ата минута обаче Хаким Зиеш, след асистенция на Маунт, донесе победата на лондончани.

Така Челси съхрани първото си място във Висшата лига с актив от 33 точки - с една повече от втория Манчестър Сити и с две пред Ливърплу.