Челси - Манчестър Сити по ТВ: Къде да гледаме мача от английската Висша лига?

1918 0

Във вечерта на 5 януари (четвъртък) Челси и Манчестър Сити ще сложат край на кръг №19 в английската Висша лига!

Тимът на Греъм Потър е на десето място във временното класиране с актив от 25 точки. При победа днес ще се изравни с шестия и седмия (Ливърпул и Фулъм), които имат по 28 пункта.

Отборът на Хосеп Гуардиола е на второ място в таблицата със сбор от 36 точки и при успех довечера ще скъси аванса на лидера Арсенал, който има 44 пункта на върха.

За последно Челси и Сити премериха сили на 9 ноември в среща от 1/16-финалите в турнира за Купата на Лигата. Тогава "гражданите" спечелиха с 2:0, а головете бяха дело на Рияд Марез и Хулиан Алварес.

*Двубоят тази вечер ще стартира в 22:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "DIEMA SPORT 2". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Челси - Манчестър Сити НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!