Болезнен спомен от първия сезон на Пеп Гуардиола в Манчестър Сити се повтори


Болезнен спомен от първия сезон на Пеп Гуардиола в Манчестър Сити се повтори
Снимка: Getty Images

1156 0

Манчестър Сити направи равен (2:2) с Кристъл Палас днес (16 декември) в мач от 17-ия кръг на Висшата лига. С точката обаче "гражданите" си спомниха за момент още от първия сезон на мениджъра си Хосеп Гуардиола през сезон 2016/17 на "Етихад".

Лош спомен за Гуардиола и компания

Манчестър Сити не успява да спечели в три последователни домакински мача във Висшата лига за първи път от първия сезон на Пеп Гуардиола начело през декември 2016 година. Ливърпул, Тотнъм и сега Кристъл Палас напускат "Етихад" с точка, съобщава справка на "Squawka".

След днешния своеобразен провал за Сити, "гражданите" се намират на четвъртата позиция във Висшата лига. Възпитаниците на Пеп са с актив от 34 точки, като отборите пред тях - Астън Вила, Ареснал и Ливърпул все още не са играли своя мач №17.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Кошмарни сцени във Висшата лига на мача Борнемут - Лутън.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички