Бивш вратар на Ливърпул излезе на центъра и... прехвърли технично противник (ВИДЕО)

2163 0

Сътън Юнайтед навакса два гола дефицит, отбеляза в осмата минута от добавеното време и в крайна сметка си заслужи равенството при зрелището 3:3 срещу Стивънидж Таун в Лига 2 от английския футбол. Сблъсъкът се оказа точно толкова интригуващ, колкото и резултатът.

Сътън хвърли всичко в атака в последните секунди срещу своя домакин, за да успее да изравни с късни попадения. При търсенето на головете обаче техният страж и Дийн Бузанис изуми привържениците със своите действия в толкова напрегнат момент.

Той излезе до центъра, а там вместо да изчисти надалеч топката, той технично прехвърли противников футболист, а след това продължи с дрибъла си напред, преди да опита извеждащо подаване към свой съотборник, което обаче не се получи.

Дийн Бузанис е бил част от Ливърпул през периода 2007 - 2011, но през цялото това време е бил отдаван под наем в други отбори (само през 2008 година не е бил). За мърсисайдци няма нито един официален мач. Можете да видите намесата му срещу Стивънидж Таун по-долу във видеото.