Бивш нападател на Манчестър Юнайтед с кошмарно изпълнена "паненка" (ВИДЕО)

1678 0

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес привлече вниманието към себе си, след като изпълни една от най-трагично изпълнените дузпи в стил "паненка".

Чичарито, който на "Олд Трафорд" стана любимец на феновете с головия си нюх пред противниковата врата, заложи на "паненка" в мач за настоящия си клуб ЛА Галакси, но разочарова.

По-лошата новина за Ернандес бе, че пропускът от бялата точка дойде в 96-ата минута на мача срещу Спортинг КС и то при резултат 2:2. Така Галакси изпуснаха да вземат победата.

Трябва да се отбележи, че Ернандес вкара другите два гола в срещата - в 4-ата минута и в 88-ата минута, като второто попадение бе отново от дузпа. С опита за "паненка" обаче Чичарито пропусна да оформи своя хеттрик и да донесе победата на ЛА.