Андрю Робъртсън се контузи, пропуска старта на сезона?

2387 0

Левият бек на Ливърпул Андрю Робъртсън е получил контузия в глезена по време на приятелския мач на мърсисайджи срещу Атлетик Билбао, завършил 1:1. Шотландският национал напусна терена малко преди края на първото полувреме.

Малко след двубоя стана ясно, че контузията е в глезена, като не се знае колко време ще отсъства от терена. В срещата Ливърпул поведе в резултата в 13-ата минтуа, когато Диого Жота беше точен за английския тим.

Атлетик изравни в 53-ата минута с попадение на Алекс Беренгер. Той остана непокрит и без особени трудности прати топката във вратата на Алисон за крайното 1:1. Първия двубой на Ливърпул от новия сезон във Висшата лига е срещу новака Норич.

А Юрген Клоп е поискал заместник на Жоржиньо Вайналдум.