Невероятно! Манчестър Сити заби пет гола на Уотфорд за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

2076 0

Шампионът на Англия Манчестър Сити посреща днес Уотфорд в мач от шестия кръг на Висшата лига. Двата тима се изправят един срещу друг на "Етихад", като преди мача бяха напомняни две неща - проблемите на "гражданите" в защита заради контузиите на Аймерик Лапорт и Джон Стоунс и победата на тима над същия съперник във финала на ФА Къп с 6:0.

Изглежда обаче проблемите в отбрана не се оказаха толкова важни в срещата. След по-малко от 60 секунди игра Давид Силва откри резултата. До 18' пък момчетата на Хосеп Гуардиола вече бяха нанизали цели пет попадения във вратата на съперника чрез Серхио Агуеро (дузпа), Рияд Марез, Бернардо Силва и Николас Отаменди.

Наскоро пък Манчестър Сити бе замесен в сериозен шпионски скандал. Повече по темата вижте тук.