137 секунди разлика между гол и автогол: От 24 години подобно нещо не се бе случвало в Англия (ВИДЕО)

1308 0

Звездата на Тотнъм Хюн-Мин Сон бе главното действащо лице в първите 10 минути от срещата с Манчестър Сити. Първо успя да вкара за своя тим и да изведе "шпорите" напред в резултата в 6'. Само три минути след това "върна жеста" и вкара в собствената си врата за 1:1.

А с тези два гола беляза и интересно постижение. Точно 137 секунди е разликата между двата му гола. Той е едва вторият играч в историята на Висшата лига, отбелязал гол и автогол в първите 10 минути на мач, след Гарет Бари, който стори същото за Астън Вила срещу Чарлтън през май 1999 година.

Освен това е първият играч в историята на Висшата лига, който отбелязва като гост на четири различни действащи шампиона - срещу Лестър, Челси, Ливърпул и Ман Сити.