ВИДЕО: Заснеха Тухел да пародира Гуардиола преди финала


ВИДЕО: Заснеха Тухел да пародира Гуардиола преди финала
Снимка: Getty Images

4961 0

Мениджърът на Челси Томас Тухел готви по интересен начин отбора си за предстоящия финал в Шампионска лига. Двубоят срещу Манчестър Сити е тази вечер. Германският треньор в шеговит стил пародира своя колега Хосеп Гуардиола, срещу когото ще се изправи довечера.

Тухел се опита да имитира емоционалното поведение на испанския наставник край тъчлинията. След 'скеча" той избухна в смях, след като забеляза, че го снимат и махна с усмивка на журналистите.

Двубоят Манчестър Сити - Челси ще се изиграе в португалския Порто и ще започне в 22,00 часа. Час по-рано започва студиото в ефира на bTV Action и Max sport. А ето как се справя Гуардиола срещу немски треньори. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички