2283 0

Барселона и Интер сътвориха истинско зрелище на "Камп Ноу", завършвайки при резултат 3:3 в мач от четвъртия кръг на Шампионска лига. Един от лидерите на каталунците обаче - Жерар Пике, направи сериозна грешка, която не приляга на опитен бранител като него и която може да се каже, че коства трите точки на домакините.

В 50-ата минута на мача Алесандро Бастони отправи центриране към Николо Барела в наказателното поле на Барселона. Топката мина над главата на Жерар Пике, който просто трябваше да скочи и да я изчисти с глава. Испанецът обаче предположи, че зад него няма никого и не игра с кълбото.

Останалото е история - Барела овладя и с майсторски завършващ удар изравни резултата за 1:1 и даде мощен тласък на Интер за пълен обрат. Много от феновете на каталунците останаха страшно недоволни от тази грешка на своя лидер.