1347 0

Тони Кроос изигра фантастичен мач за Реал Мадрид срещу Ливърпул в първия четвъртфинал от Шампионска лига. От години 31-годишният халф е сред най-добрите в света на своята позиция, но това, което предложи като игра във вторник вечер, остави всички със зейнали усти.

Винисиус на два пъти и Марко Асенсио бяха играчите, които отбелязаха попаденията за Реал при победата с 3:1, но Тони Кроос бе "диригентът", който ръководеше играта на "Алфредо ди Стефано". Кроос раздаваше подавания с лекота през целия мач, а именно негов пас се превърна в асистенция за един от головете в мача.

В 27-ата минута фантастично дълго подаване намери Винисиус, който овладя и успя да вкара в мрежата на Ливърпул. Кроос задържа високото ниво на играта си през целия мач, а най-добрите му отигравания бяха събрани във видео компилация, която може да видите по-долу.

А какво каза другият "герой" за Реал Мадрид Винисиус след мача - четете в този материал!