2285 0

Феновете на Милан направиха зашеметяваща хореография, но с остро послание преди четвъртфиналния мач от

No one picked up on my spoiler! “Un segreto di Pulcinella” being an open secret https://t.co/vZftONYz3p pic.twitter.com/wmvfoZF3mV

— Patrick Kendrick (@patrickendrick) April 12, 2023 ">Шампионска лига с Наполи.

Стадион "Джузепе Меаца" беше разпродаден до краен предел за италианския сблъсък. Битка между защитаващите титлата си в Серия А и отбора, който в момента е фаворит за спечелването ѝ.

Феновете на Милан разкриха нагласа на целия стадион преди мача, с дявол, който задуши Пулчинела – символа на град Неапол – както и посланието: „Нашата съдба е в нашите ръце“.

Подгряването за този мач започна в Серия А в началото на този месец, когато Милан спечели с 4:0 като гост Наполи. Резултат, който несъмнено ще бъде в съзнанието на двата отбора. Преди двубоя и Стефано Пиоли бе категоричен, че Шампионска лига е част от историята на Милан.