Тейлър отмени “Гола на сезона” в ШЛ: Иранец с открит урок към цяла Европа (ВИДЕО)

5164 0

Порто така и не успя да спечели и точка от домакинството си на Барселона във втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига, но това не му попречи да впечатли цяла Европа.

С акробатика срещу Барселона

Каталунците се наложиха на "Ещадио ду Драгао" с 1:0, но през второто полувреме на няколко пъти бяха много близо да изпуснат попадението си аванс, реализирано в края на първата част от Торес.

Изумителен гол вкара иранският национал Мехди Тареми в 83-ата минута, което впечатли и най-претенциозните запалянковци на футбола. То обаче бе моментално отменено заради засада при подаването към азиатеца.

Припомняме ви, че той преди месец игра в Пловдив на стадион "Христо Ботев" по време на контролата между участника от Мондиал 2022 и България.