Роналд Куман: ПСЖ бяха по-добри, трудно ще обърнем

1414 0

Наставникът на Барселона Роналд Куман призна, че неговият тим е бил надигран от ПСЖ в първия осминафинален мач от Шампионската лига, завършил с успех за парижани с 1:4. Каталунците поведоха на "Ноу Камп" след гол на Лионел Меси от дузпа, но след това съперникът им се представи страхотно, а Килиан Мбапе се отличи с хеттрик.

"Те бяха по-добри. Бяха много ефективни, особено Мбапе. Първото полувреме беше равностойно, при 1:0 Дембеле имаше чиста възможност за гол. През втората част имахме проблеми в защита и те показаха, че са по-добри от нас, както с топката, така и физически.

Те показаха, особено през второто полувреме, че имат по-завършен отбор от нашия. Трябва да приемем това и да продължим да се подобряваме", коментира Куман след поражението. "Трябва да изиграем реванша, но ще е много трудно да обърнем от 1:4. Шансовете ни са много малки", допълни треньорът на Барса.

А какво каза Килиан Мбапе след хеттрика си на "Камп Ноу" - четете в този материал