Реал Мадрид - РБ Лайпциг по ТВ: Къде да гледаме 1/8-финала от Шампионска лига?

2568 0

Реал Мадрид от "Сантяго Бернабеу" ще има възможността да продължи към 1/4-финалите в Шампионска лига. Тази вечер в столицата ще гостува РБ Лайпциг, който ще има сложната задача да връща гол пасив от първия двубой (0:1).

Реал вече има аванс

"Биковете" загубиха у дома с гола на Диас в 48-ата минута. Те обаче имаха своите положения и дори попадение им бе отменено от ВАР още във втората минута. Този реванш ще е общо четвърта среща между отборите, след като вече играха в груповата фаза през 2022 г.

Миналото гостуване на Лайпциг в Мадрид завърши с поражение - 0:2. Днес на разположение за него няма да бъдат Клостерман и Симакан, а за домакините - Алаба, Куртоа и Милитао.

Къде да гледаме двубоя

Реваншът между отборите е насрочен за 22:00 часа българско време и ще бъде излъчван пряко в ефира на "bTV Action". Всичко най-интересно от двубоите в Шампионска лига ще може да проследите НА ЖИВО и със SportLive.bg!

Още: Карло Анчелоти обясни "най-абсурдното си изказване" преди Шампионска лига

"Ужасяваща лудост, най-тежката контузия там, вероятно няма да играе повече футбол"

Изненадващо, факт: Жерар Пике защити Реал Мадрид и атакува Барселона