Първи, но златен! Рафиня разшифрова вратата на ПСЖ с дебютния си гол в Шампионска лига (ВИДЕО)

1611 0

ПСЖ и Барселона изпратиха полувремето на първия 1/4 финал помежду си от Шампионска лига при резултат 0:1 в полза на каталунците, които откриха в 37-ата минута.

Сериозният натиск на гостите и непрестанните набези спрямо вратата на парижани дадоха резултат 8 минути преди края на редовните първи 45. В прегръдките на своите съотборници попадна Рафиня.

Ламин Ямал центрира много хубаво отдясно, принуждавайки Донарума да напусне вратарското си поле, за да избие. Топката обаче се озова право в краката на непокрития бразилец.

Още: Не са само Неймар и гръмкото 6:1: Враждата между Барселона и ПСЖ трае над десетилетие

Първи, но много ценен гол!

Бившият ас на Лийдс не се посвени и насочи коженото "кълбо" във вратата, откривайки резултата. Това бе първият гол в цялата му кариера в Шампионска лига и седмият му такъв през сезона за "блаугранас".

Фаворитът на ПСЖ - Барселона е пределно ясен! "Битката на обречените" в Шампионска лига отива за "хитреца"?

ПСЖ - Барселона по ТВ: Кога и къде да гледаме 1/4-финала от Шампионска лига?