ПСЖ - Барселона по ТВ: Кога и къде да гледаме 1/4-финала от Шампионска лига?

Снимка: Getty Images / колаж: SportLive

6223 0

В сряда (10-и април) вечер ПСЖ е домакин на Барселона в първи 1/4-финален сблъсък от турнира Шампионска лига!

За последно двата европейски гранда се срещнаха в тази надпревара през сезон 2020/21 - тогава, на 1/8-финалите, парижани разбиха каталунците с 4:1 в Испания (с хеттрик на Мбапе), а реваншът завърши 1:1.

Жерар Пике се опитва да спре Килиан Мбапе

Иначе, през настоящата кампания ПСЖ завърши на второ място в Група "F", а след това отстрани Реал Сосиедад с общ резултат 4:1.

Барса пък финишира на първата позиция в Група "Н", а после се справи с шампиона на Италия - Наполи, с общ резултат 4:2.

Начален час + ТВ канал

Сблъсъкът на "Парк де Пренс" довечера ще започне в 22:00 часа (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на BTV Action. Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на ПСЖ - Барселона НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!