Париж тръпне: Заплаши ли Карим Бензема ПСЖ преди сблъсъка в Шампионска лига? (ВИДЕО)

3139 0

Участието на Карим Бензема в мача на Реал Мадрид срещу ПСЖ остава под съмнение, но френският нападател обеща да се завърне след контузията по-силен от всякога!

Само минути след разочароващото равенство на "белия балет" при гостуването на Виляреал в събота, голмайсторът на Реал публикува свое видео в социалните мрежи, намеквайки, че може би е готов да играе в първия сблъсък от 1/8-финалите в Шампионска лига (15 февруари).

"Хайде. Напълно мотивиран съм. Ще се завърна силен, много силен!", се чува да казва Бензема на кадрите, докато е облян в пот, а на фон звучи мотивираща песен.

Националът на Франция прекара по-голямата част от последната седмица в самостоятелни тренировки във фитнеса и далеч от съотборниците си. За последно той бе в игра 23 януари в мача срещу Елче (2:2). В негово отсъствие Реал Мадрид записа победа, равенство и загуба и успя да вкара само един гол (на Гранада), който бе дело на Марко Асенсио.