Какво се случи в Шампионска лига? 6 гола в 3 мача във вечерта на 22-ри август

1319 0

Във вечерта на 22-ри август (вторник) се изиграха три мача от плейофите за влизане в груповата фаза на Шампионска лига, в които паднаха общо шест гола!

Роял Антверп 1:0 АЕК

29-годишният нападател Винсент Янсен бе автор на единственото попадение в срещата, което падна още в 16-ата минута. Домакините останаха с човек по-малко на терена шест минути след началото на второто полувреме, но това не им попречи да се поздравят с крайния успех.

*Реваншът в Гърция е насрочен за 30-и август, от 22:00 часа!

Ракув 0:1 Копенхаген

Румънецът Богдан Раковитан си отбеляза автогол в деветата минута след първия съдийски сигнал, а шест преди края на полувремето изравнително попадение на Янис Папаниколау бе отменено заради засада.

*Реваншът в Дания е насрочен за 30-и август, от 22:00 часа!

Глазгоу Рейнджърс 2:2 ПСВ Айндховен

В края на първото полувреме Абдала Сима изведе шотландския гранд напред в резултата. Гостите изравниха чрез Ибрахим Сангаре след час игра. В 76-ата минута домакините отново поведоха, като този път голът бе дело на Раби Матондо, но нидерландците оформиха крайното 2:2, благодарение на бившия играч на Барселона Люк де Йонг, който се разписа 600 секунди преди края на редовното време.

*Реваншът в Нидерландия е насрочен за 30-и август, от 22:00 часа!

Какво предстои на 23-ти август?

В сряда вечер ще се изиграят другите 3 двубоя от плейофите за влизане в групите на Шампионска лига:

• 22:00 ч. Брага - Панатинайкос
  • 22:00 ч. Макаби Хайфа - Йънг Бойс
  • 22:00 ч. Молде - Галатасарай

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Футбол и спорт по ТВ: Ето какво можем да гледаме на 23-ти август (сряда)