Жорже Жезус: Не ни достигна опит

1397 0

Треньорът на Спортинг (Лисабон) Жорже Жезус изрази съжаление от късната загуба на отбора му с 1:2 в гостуването на Реал (Мадрид) на старта в групите на Шампионска лига.

"Доволен съм от представянето на моите играчи. Показахме добра тактическа дисциплина. Спортинг действаше великолепно до 88-ата минута, но смените на Реал ни създадоха огромни проблеми”, призна Жесус.

Късен обрат спаси Реал Мадрид от огромен резил в Шампионска лига (ВИДЕО)

„Проведохме отличен мач, но на Спортинг не му достигна опит, за да победи. Голът на Роналдо беше великолепен, но това не е учудващо, защото е най-добрият футболист в света.

Той изрази съжаление и за хилядите португалски привърженици, които пътуваха до Мадрид и подкрепиха пламеннио Спортинг.

Всичко завърши с поражение, но петте хиляди привърженици, които дойдоха в Мадрид, заслужаваха повече.

Зидан: Борихме се докрая и победихме, защото сме Реал Мадрид!

Имахме за съперник един велик отбор и бяхме близо до истинска сензация, но сега феновете ни са тъжни. Не мисля, че друг тим ще успее да играе така силно тук, както го направихме ние.

През първото полувреме съперникът не можа да създаде нито едно положение, но Реал не случайно защитава титлата си в Шампионска лига.