И без Роналдо Ювентус разгроми "палача" на Лудогорец в Шампионска лига

5429 0

Италианският гранд Ювентус разгроми шведския Малмьо с 0:3 като гост в първи мач от груповата фаза на Шампионска лига. Макар и без Кристиано Роналдо през този сезон, "бианконерите" показаха силна игра в офанзивен план и се поздравиха с убедителен успех в Швеция.

Малмьо, който отстрани Лудогорец и на практика му зае мястото в Шампионска лига, не успя да отвърне по никакъв начин на класата на "старата госпожа" и още на почивката изоставаше с три попадения. Шведите се пропукаха в средата на полувремето, когато Алекс Сандро откри резултата.

В самия край на първото полувреме Ювентус нанесе тежък удар по амбициите на Малмьо. "Бианконерите" получиха дузпа, която беше реализирана от Пауло Дибала, а само минута по-късно Алваро Мората покачи на 0:3.

През втората част Ювентус очаквано свали оборотите и не беше толкова агресивен в атака. "Бианконерите" контролираха играта и затвориха мача безпроблемно, за да излязат на върха в групата, където са още отборите на Челси и Зенит. Повече за развоя на другия мач от групата четете ТУК!