3912 0

На почивката Манчестър Юнайтед води с резултат 0:1 като гост на Йънг Бойс в първи мач от груповата фаза на Шампионска лига. Голът за "червените дяволи" отбеляза Кристиано Роналдо в самото начало на срещата, но десетина минути преди почивката Юнайтед остана с човек по-малко на терена.

Причината беше изключително грубо влизане на Арън Уан-Бисака в краката на противников играч. Уан-Бисака действа необмислено и настъпи опасно футболиста на Йънг Бойс, за което главният арбитър на срещата го изгони на секундата.

Уан-Бисака не протестираше срещу червения картон, осъзнавайки грубото нарушение, което е извършил. Бранителят се извини на своя опонент преди да се прибере преждевременно под душовете.

Попадението на Роналдо срещу Йънг Бойс вижте ТУК (ВИДЕО)