Голът със странична ножица, който не бе достатъчен за Порто в мача срещу Челси (ВИДЕО)

5708 0

Порто победи Челси с 1:0 като гост в мач реванш от 1/4-финалите на турнира Шампионска лига, но с общ резултат 1:2 португалците, които преди това бяха елиминирали Ювентус, отпаднаха от надпреварата.

"Драконите" имаха повече положения в срещата, повече точни удари, повече точни подавания и по-дълго владееха топката. НО, голът падна чак в 94-ата минута, когато време за нещо повече нямаше.

Все пак, влезлият на смяна Мехди Тареми отбеляза СТРАХОТЕН гол със странична ножица, който най-вероятно ще спечели приза "Най-красив гол в Шампионска лига" за сезон 2020/21!

Любопитно е да се отбележи, че 28-годишният нападател за втори път в рамките на броени дни влиза на смяна и бележи гол. През изминалия уикенд иранецът се появи в игра за Порто при гостуването на Тондела и само 10 минути по-късно се разписа и направи резултата 2:0.

Срещу Челси отново влезе от пейката в 63-ата минута и 31 минути по-късно сътвори ТОВА: