Бруталното торпедо на Меси, с което наказа ПСЖ от 30 метра (ВИДЕО)

4634 0

Барселона започна много активно двубоя срещу ПСЖ в мача-реванш от осминафиналите в Шампионска лига, тъй като има нужда от немалко попадения, за да продължи напред в турнира след поражението с 1:4 в първата среща.

Нещата за "блаугранас" тръгнаха зле и Килиан Мбапе отново ги наказа, реализирайки дузпа. Надеждите им се върнаха обаче чрез обичайния заподозрян - тяхната голяма звезда Лионел Меси, който взе нещата в свой ръце.

Той получи топката в половината на френския шампион и реши да стреля от около 30 метра, като се получи истинско торпедо, което просто разстреля Кейлор Навас и изравни резултата още през първото полувреме. Вижте красивото изпълнение във видеото по-долу.

Барселона можеше да осъществи пълен обрат още през първото полувреме, но Лионел Меси изпусна дузпа, след като Кейлор Навас изби топката в напречната греда.

Същевременно Лионел Меси изпусна най-важната дузпа за сезона срещу ПСЖ (ВИДЕО).