Босът на Интер след загубения финал: Всички ни смятаха за аутсайдери, това е ценен опит


Босът на Интер след загубения финал: Всички ни смятаха за аутсайдери, това е ценен опит
Снимка: Getty Images

4278 0

"Всички ни смятаха за аутсайдери, но ние показахме, че сме много силни", това заяви босът на Интер - Стивън Жанг, след загубения финал на Шампионска лига.

"На първо място искам да поздравя Манчестър Сити, защото те направиха невероятен сезон. В същото време съм много горд с моите футболисти, с треньора и с целия щаб", продължи той.

"Смятам, че през тази кампания се случиха много позитивни неща, върху които си струва да разсъждаваме. Да стигнем до финала на Шампионска лига и да играем толкова добре е ценен опит за нас".

"Винаги има в какво да се подобриш, няма перфектен сезон, но този ни даде основа, върху която можем да работим още по-усърдно!", допълни още Стивън Жанг.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Симоне Индзаги предрече нов финал за Интер и заяви: Заслужавахме повече!

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички