Арсен Венгер е доволен от равенството с ПСЖ

972 0

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер остана доволен от равенството 1:1 с Пари Сен Жермен на "Парк де Пренс" от първия кръг в група "А" на Шампионската лига.

Той похвали своите играчи, че не се паникьосаха след допуснатия първи гол и след това успяха да стигнат до точката.

"Получи се равностоен и оспорван мач. ПСЖ е голям отбор, който привлече много добри футболисти в състава си. През първото полувреме те стояха по-добре на терена.

ПСЖ изпусна да дръпне на Арсенал в Шампионска лига (ВИДЕО)

През второто полувреме успяхме да се върнем в мача с гола на Алексис Санчес. Съперникът действаше многоагресивно и атакуваше бързо.

Физически стояха по-добре от нас и ни притискаха. Ние обаче също показахме, че можем да бъдем опасни. Това равенство е добър резултат за нас.

Оспина също направи добър мач. Днес той доказа, че е страхотен вратар, въпреки критиките, които получи през миналия сезон. В подобни мачове опитът е от огромно значение."