Валери Божинов: Ако кариерата ми тръгваше сега, щях да струвам 50 милиона евро


Валери Божинов: Ако кариерата ми тръгваше сега, щях да струвам 50 милиона евро

4674 0

Нападателят на Пескара Валери Божинов заяви, че ако беше в разцвета на кариерата си към този момент, щеше да струва 50 милиона евро. Българинът се сравни с нападателя на Фиорентина Душан Влахович, заявявайки, че сърбинът струва 50 милиона евро. Според ransfermarkt.com обаче стойността на играча на флорентинци е 18 милиона.

"Бях продаден от Лече на Фиорентина за 15 милиона евро през 2004 година. Сега Влахович струва 50. Аз сега щях да имам същата стойност. Пазарните стойности се промениха с времето", коментира Божинов за Fiorentina.it.

"Щастлив съм, че Фиорентина ми даде възможност да играя в страхотен отбор. Това беше вторият ми отбор след Лече. В Саленто бях обичан, бях символ на привържениците. Флоренция е по-топло място, хората там са по-уважителни", допълни бившият национал. Неотдавна Валери обяви, че е имал много топла връзка с мениджъра Жозе Моуриньо. Какъв жест е направил португалецът към него вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички