Перспективен българин продължава да блести на Ботуша след гол и асистенция

924 0

Българският перспективен футболист Виктор Добрев продължава да записва силни срещи с юношеския отбор на Верона (до 18 години). Неговият тим се изправи с Венеция във втория кръг, като съумяха да се наложат с класическа разлика от 3:0 и да оглавят временното класиране с Милан.

Полузащитникът се отчете с гол и асистенция в срещата, въпреки че бе пуснат в игра едва в 60-тата минута при 1:0. 11 минути по-късно Добрев реализира след двойно подаване със Стефано дала Рива.

Три минути преди края Жезуалдо Наполитано пък оформи крайното 3:0 с левия крак, получавайки асистенция от Добрев.

В първия шампионатен мач в NAZIONALE UNDER 18, поток В - Верона стартира с равенство (2:2) като гост на Интер, където българският халф подаде за един от головете.

Виктор Добрев стартира кариерата си в юношеската школа на несъществуващия вече Царско село, след което преминава в Левски. Откакто е в Италия, роденият през 2005-а година талант играе като централен полузащитник и се представя отлично.