Неделев не се отказва, блесна с два гола за резервите на Майнц

1039 0

Тодор Неделев прави всичко възможно, за да убеди треньора на Майнц, че е незаслужено пренебрегван.

В събота българинът не попадна в групата за мача с Инголщад (0:1), но днес вкара два гола за успеха с 3:1 над петодивизионния Рот-Вайс (Хадамар).

Спарингът беше организиран, за да се даде шанс на футболисти като българина, които са считани за резерви. Неделев, който за пореден път това лято действаше в новата си роля на плеймейкър зад нападателя, реализира за 2:0 от фаул в 54-ата минута и след това за 3:1 в 70-ата минута.

Вчера първият тим на Майнц допусна изненадваща домакинска загуба с 0:1 от новака Инголщат 04. В клуба продължават да са в дилема дали да преотстъпят Неделев, или не. В следващия кръг Майнц гостува на Борусия (Мьонхенгладбах) и това дали българинът ще е в състава ще си проличи какво са решили за него.