Филип Кръстев не игра в първия, 7-голов, 1/8-финал на Лос Анджелис ФК в МЛС (ВИДЕО)

1027 0

Тимът на Лос Анджелис ФК постигна убедителна победа с 5:2 при домакинството си на Ванкувър Уайткапс в първия 1/8-финален сблъсък от плейофите на американската Мейджър Лийг Сокър.

Българинът Филип Кръстев бе на резервната скамейка, но така и не се появи на терена в хода на двубоя, който се изигра на "BMO Stadium".

На полувремето резултатът беше 2:2, а след почивката паднаха три безответни гола във вратата на канадския клуб. Ето в кои минути бяха вкарани попаденията и кои бяха авторите им:

• 18' - 1:0 (Райън Холингсхед)
  • 27' - 1:1 (Байън Уайт)
  • 29' - 2:1 (Денис Буанга)
  • 40' - 2:2 (Сам Адекугбе)
  • 52' - 3:2 (Райън Холингсхед)
  • 64' - 4:2 (Дени Буанга)
  • 80' - 5:2 (Хесус Мурийо)

*Реваншът във Ванкувър е насрочен за 6-и ноември (2:30 ч. наше време)!