Блестящи Краев и компания поднесоха изненадата в Купата на Австралия (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

1022 0

Българският нападател Божидар Краев изигра отлични 90 минути при победата на неговия Уелингтън Финикс над Мелбърн Сити. "Жълтата армия" се наложи с 2:1 в 1/8-финалите на турнира за купата на Австралия.

Уелингтън бе в ролята на аутсайдер срещу съперника си, който бива управляван от собствениците на Манчестър Сити. Барбарусес и Бен Уейн донесоха победата за "Никс", докато почетното попадение за загубилите бе дело на бившия нападател на Херта Берлин Матю Леки.

25-годишният Краев започна като титуляр и бе заменен в последните редовни секунди на срещата. Той вкара за новия си тим още в първата си среща. Неговият контракт е за две години, а преди това бе част от датския Мидтиланд, който напусна като свободен агент.