Бивш нападател на ЦСКА се развихри при разгром в Купата на Румъния

Снимка: BGNES

1100 0

Българският нападател Милчо Ангелов успя да се разпише на два пъти за клубния си ФК Брашов в среща от турнира за Купата на Румъния. Тимът от северната ни съседка се наложи с 5:0 като гост над четвъртодивизионния Търгу Секуеск и продължава към 4-ия кръг на надпреварата.

Българинът, който изведе съотборниците си с капитанската лента, направи 2:0 в 39-та минута с удар от зоната на точката за изпълнение на наказателни удари, след много добър пас на молдовеца Кириленко.

В 51-ата минута бившият нападател на ЦСКА, Славия, Литекс и Черноморец Бургас окончателно отказа аматьорския съперник, оформяйки класическа разлика от 3:0 след удар с глава. До края на двубоя тимът на Брашов добави още два гола чрез Жоао Аморим и Ади Чико-Роса.

В неделя Ангелов и компания се изправят срещу бившия шампион на страната Оцелул (Галац) в среща от Румънската Лига 2.

Вижте последните новини около бившия му тим - ЦСКА!