Десподов вкара първия си гол за Каляри, макар и в учебна игра

Снимка: Guliver/GettyImages

4670 0

Единственият българин в клуб от Серия А към момента - Кирил Десподов, вкара първия си гол за италианския Каляри. Това се случи по време на учебна игра, в която сардинци размазаха аматьорски отбор с 12:1.

Българският национал се отчете с попадение в 71-ата минута, с което направи резултата 12:1 в полза на елитния тим. Освен това крилото направи и 2 асистенции и няколко пропуска.

Десподов се появи в игра през второто полувреме. На мача присъстваха много фенове на Каляри, около 500. Те бяха изключително доволни от разгрома и изпратиха играчите с аплодисменти. А какво най-вероятно ще бъде бъдещето на Десподов в Каляри вижте в този материал.